Koduõue ehitamine

Teie õu on teie kodu oluline ja väärtuslik koostis osa. Majaomanikud käsitlevad kaasajal oma õue mitte lihtsalt avara muruplatsina, vaid majavälise eluruumina. Rajatised võivad lisada majavälisele ruumile ilu ja funktsioone. Näiteks terass saab pakkuda lisapinda meelelahutuseks ja lõõgastumiseks, piirdeaed privaatsust ja vaadatavaid pindu, jalgtee või rada saab ühendada alasid.

Aia rajamine

Aia rajamine on peibutav väljakutse. See võib panna teid ideedest pakatama, oodates nende teoks tegemist. Ka selles töös nagu paljudes teisteski, on planeerimine olulisem etapp, mida ei tohi teha kiirustades. Kui võtate plaani tegemiseks piisavalt aega, saate selle koostamise käigus sisse viia kõik vajalikud parandused ja kohandused. Plaani kiirustades koostades võite teha vigu,mis lähevad maksma nii raha kui aega.

Kujundamine

Kui te asute krunti kujundama, peate enesele esmalt selgeks tegema, milleks aeda vajate. Kui aed ei täida oma eesmärki, ei hakata seda kasutama ning jääb hooletusse. Selleks, et aia eesmärgid oma funktsiooni täidaksid, oleks soovitav kasutada koduõuede ehitajaid.

Kui olete lõpuks oma stiilse ning funktsionaalse aiakujundusplaaniga rahul, algab rajamise raske töö. Loomulikult võite võtta aia rajamist pige puhkuse kui tööna ning jättes tarade ehitamise, sillutise paneku, müüri ladumise ning tiigi kaevamise ehitajatele, ise keskenduda vaid taimede istutamisele.

Enne alustamist

Enamik aia omanike, välja arvatud maaaednikud, elavad oma naabritega lähestikku. Seetõttu oleks hea enne suuremahuliste ehitustööde algust (mis on lärmakad) oma naabreid informeerida. Sellisel juhul saate vältida omavahelisi lahkhelisid.

Aitame teil anda oma krundile hinnangut ja kuidas neid rakendada vastavalt oma krundi suurusele, kujule ja teie soovidele. Ehitustööde maksumus sõltub tööde mahust ja tingimustest. Enne lepingu sõlmimist tutvume objektiga ja teeme Teile tasuta hinnapakkumise.

  1. KÜSI LISAINFOT VÕI ESITA TELLIMUS
 

cforms contact form by delicious:days